Search

Masz pytania?Sprawdź czy odpowiedź nie jest już dostępna poniżej - może mamy już gotową odpowiedź. Jeżeli Twojego pytania nie ma na liscie, napisz do nas!

Najczęściej zadawane pytania

 1. JAK ZROBIĆ LOGO?
  Instrukcję wykonania darmowego logo znajdziesz na podstronie
  JAK TO DZIAŁA.
 2. ILE KOSZTUJE LOGO?
  Możesz stworzyć swoje logo za darmo! :-) Jeżeli podoba Ci się efekt Twojego wykonania, pobierz go za darmo w rozszerzeniu .jpg, w niskiej jakości. Możesz także pobrać go w dużej jakości do druku, w rozszerzeniu .pdf lub .eps w cenie 77 zł. Więcej informacji uzyskasz na stronie
  CENNIK.
 3. CZY MOJE LOGO NADAJE SIĘ DO DRUKU?
  Tak! Jeżeli zakupisz wersję logo FULL HD (77zł) otrzymasz pełnowymiarowy, wysokiej jakości plik pdf, eps, svg lub png który gotowy jest do druku. Drukarnia na pewno będzie wiedziała co z nim zrobić ;-) 
 4. JAKI FORMAT PLIKU OTRZYMAM POBIERAJĄC LOGO?
  Pobierając logo DARMOWE otrzymujesz niskiej jakości plik .jpg natomiast pobierając logo STANDARD otrzymujesz pełnowymiarowy, wysokiej jakości plik PDF, PNG, JPG, SVG, EPS.
 5. CZY POMOŻECIE MI STWORZYĆ MOJE LOGO?
  Tak, oczywiście! Możesz zaprojektować swoje logo za pomocą naszego
  KREATORA LOGO, ale jeśli uważasz, że nie masz wystarczających umiejętności lub wynik nie jest dokładnie tym, czego szukałeś, nasz zespół grafików pomoże Ci zrealizować Twoje marzenie o niepowtarzalnym logo. Więcej informacji uzyskasz na podstronie PREMIUM.
 6. CZY MOGĘ EDYTOWAĆ MOJE POBRANE LOGO? 
  Tak! Pobierając logo w wersji FULL HD (77zł) możesz edytować ikonkę, tekst i wszystko co stworzyłeś bez dodatkowych kosztów. 
 7. JAK MOGĘ ZAPŁACIĆ ZA LOGO?
  Po zrobieniu Twojego niepowtarzalnego, własnoręcznie wykonanego logo wybierz wersję logo FULL HD (77zł), następnie wybierz najodpowiedniejszą dla Ciebie metodę płatności (PayPal, Karta Kredytowa, Apple Pay), a następnie uiścij opłatę. Po opłaceniu Twoje logo pojawi się na mailu, gotowe!
 8. CZY MOJE LOGO BĘDZIE UNIKALNE I NIEPOWTARZALNE? 
  Tak, oczywiście! Jesteśmy przekonani, że Twoje logo i brand się nie powtórzą! Jeżeli masz jednak obawy możesz zastrzec nazwę firmy i swoje logo w Urzędzie Patentowym.  
 9. CZY MOGĘ OPATENTOWAĆ/ ZASTRZEC LOGO Z GENERATORA OTOLOGO?
  Logo zaprojektowane w Generatorze nie mogą być objęte znakami towarowymi ani prawami autorskimi, ponieważ są to szablony zaprojektowane przez osoby trzecie. Jeśli chcesz przekształcić swoje logo w oryginalny projekt, który może być znakiem towarowym lub prawem autorskim, zalecamy skorzystanie z naszej usługi przeprojektowania.

Stwórz ekspresowo swoje Logo!

Wpisz nazwę firmy i zobacz co dla Ciebie przygotował Generator:

Formularz KontaktowyDarmowy Kreator Logo - Copyright ©2019 otoLogo.pl, All Rights Reserved.